Για την νεολαία και τον αθλητισμό
  
Σας ενδιαφέρει

ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
Ο Σύλλογός μας διαθέτει τμήματα υποδομής Στίβου, Μπάσκετ, Σκοποβολής, Τένις και Κολύμβησης.
Πληροφορίες στα γραφεία του συλλόγου στο Ζηρίνειο και στο τηλ. 2108018460

Καθημερινά ώρες 17:00 - 20:00
Σάββατο ώρες 10:00 - 13:00

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
  • Ibargüen and Fajdek to return to Turku
    Olympic champion Caterine Ibargüen will return to the Paavo Nurmi Games on 5 June, organisers of the IAAF World Challenge meeting announced today.
  • High and Low – Ristananna Tracey
    Jamaican 400m hurdler Ristananna Tracey unsurprisingly plumps for her bronze medal-winning success at the IAAF World Championships London 2017 for her high moment and recalls a year of personal loss coupled with track pain for her low moment.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε-Ν 8-9/7/2017 ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Θριαμβευτική εμφάνιση των αθλητών και αθλητριών μας και ΠΡΩΤΗ θέση στην Ελλάδα τόσο για τις ΝΕΑΝΙΔΕΣ όσο και για τους ΕΦΗΒΟΥΣ

 ΜΕΤΑΛΛΙΑ

 Χρυσά

Καραγιάννη Αναίς 1η 100μ Ε 13,94
Κιάφα Άννα 1η 400μ Ε 60.60
Μάρκου Χριστιάνα 1η Μήκος 5.97
Καραλής Εμμανουήλ 1ος Επί κοντώ 5.30
(Καραγιάννη Ε,Λάμπρου Μπάκλη,Κιάφα) 1η 4χ400 3.56.33

Αργυρά

Ρέτζιου Αθηνά 2η Υψος 1.80
(Κοσμίδης,Συγγελάκης Λυκούρης,Καρούσος) 2οι 4χ100 47.82

Χάλκινα

(Σπίνου,Σαρακινού, Καραγιάννη Αν.Παναγιωτοπούλου Κ) 3η 4χ100 49.19

Τα πλήρη αποτελέσματα

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Καραγιάννη Αναίς 1η 100μ Ε 13,94 13
Κιάφα Άννα 1η 400μ Ε 60.60 13
Μάρκου Χριστιάνα 1η Μήκος 5.97 13
Ρέτζιου Αθηνά 2η Υψος 1.80 11
Παναγιωτοπούλουν Νεφ. 4η Τριπλούν 11.95 9
Χατζηπαυλή Δήμητρα Τριπλούν 11.95 8
9η Μήκος 5.53 4
Στεργίου Γεωργία 9η 3.000μ 11.14.05 4
Σαρακινού Ιωάννα 14η 100μ 13.94 1
Μπάκλη Νεφέλη 14η 200μ 26.27 1
(Καραγιάννη Ε, Λάμπρου Μπάκλη, Κιάφα) 1η 4χ400 3.56.33 26
(Σπίνου, Σαρακινού, Καραγιάννη Αν., Παναγιωτοπούλου Κ) 3η 4χ100 49.19 20
  123
ΕΦΗΒΟΙ  
Καραλής Εμμανουήλ 1ος Επί κοντώ 5.30 13
Καρούσος Θάνος 4ος 200μ 22.40 9
Αυθίνος Δημήτρης 4ος Τριπλούν 14.76 9
Κυριαζής Ιωάννης 6ος Επί κοντώ 4.50 7
Συρίγος Παναγιώτης 6ος Μήκος 6.78 7
Μητακίδης Ανδρέας 8ος Επί κοντώ 4.20 5
Νέλι Αλέξανδρος 9ος Τριπλούν 13.77 4
Χαφής Νικόλαος 9ος 400μ 51.26 4
Μακρυδάκης Κων/νος 10ος Μήκος 6.45 3
Γρηγορόπουλος Κων/νος 10ος Τριπλούν 13.74 3
Συγγελάκης Μανώλης 12ος 100μ 11.61 1
(Κοσμίδης, Συγγελάκης Λυκούρης, Καρούσος) 2οι 4χ100 47.82 22
(Λυκούρης, Κοσμίδης, Σεβαστάκης, Χαφής) 7οι 4χ400 3.26.71 12
99
   
Συνολική βαθμολογία:                                 123+99= 222

Ακολουθούν φωτογραφικά στιγμιότυπα

PAN-E-N-8-9.7.17_18 PAN-E-N-8-9.7.17_17 PAN-E-N-8-9.7.17_16
PAN-E-N-8-9.7.17_15 PAN-E-N-8-9.7.17_14 PAN-E-N-8-9.7.17_13
PAN-E-N-8-9.7.17_12 PAN-E-N-8-9.7.17_11 PAN-E-N-8-9.7.17_10
PAN-E-N-8-9.7.17_9 PAN-E-N-8-9.7.17_8 PAN-E-N-8-9.7.17_7
PAN-E-N-8-9.7.17_6 PAN-E-N-8-9.7.17_4 PAN-E-N-8-9.7.17_3
PAN-E-N-8-9.7.17_2 PAN-E-N-8-9.7.17_1
ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
Τα νεα σε κατηγορίες