Για την νεολαία και τον αθλητισμό
  
Σας ενδιαφέρει

ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
Ο Σύλλογός μας διαθέτει τμήματα υποδομής Στίβου, Μπάσκετ, Σκοποβολής, Τένις και Κολύμβησης.
Πληροφορίες στα γραφεία του συλλόγου στο Ζηρίνειο και στο τηλ. 2108018460

Καθημερινά ώρες 17:00 - 20:00
Σάββατο ώρες 10:00 - 13:00

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
June 2017
M T W T F S S
« May   Jul »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Monthly Archives: June 2017

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 24-25/6/2017 ΤΡΙΚΑΛΑ

Με μετάλλια και σημαντικές διακρίσεις επέστρεψαν οι νεαροί μας αθλητές από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων.

 

Αυθίνος  Δημήτρης                                         2ος           Τριπλούν            14.16

Χατζηπαυλή Δήμητρα                                   2η            Τριπλούν             12.07

6η            Μήκος                  5.72

Σαρακινού Ιωάννα                                         3η            100μ Εμπ.            14.67

Συγγελάκης Μάνος                                        7ος           100μ                      11.40

 

(Ντούσκα Μ.,Σαρακινού

Μπάκλη,Παναγιωτοπούλου Κ.)                                6η            4χ100                     50.44

 

(Κορωναίος,Ντινόπουλος

Λυκούρης,Συγγελάκης)                                                8η            4χ100                     44.35

 

28.6_TRIKALA_SARAKINOU 28.6_TRIKALA_PAIDES.KORASIDES 28.6_TRIKALA_CHATZIPAVLI 28.6_TRIKALA_AYTHINOS

ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Εξαιρετική εμφάνιση πραγματοποίησαν  οι αθλήτριες και οι αθλητές μας στους πανελλήνιους αγώνες Ανδρών- Γυναικών που διεξήχθησαν το σαββατοκύριακο 17-18/6/2017, στην Πάτρα.

Ιδιαίτερα επιβλητική ήταν η παρουσία της ομάδας των Γυναικών με αποτέλεσμα την κατάκτηση της Πρώτης θέσης στην Ελλάδα στην κατηγορία των Γυναικών, για πρώτη φορά στην πλούσια αγωνιστική δραστηριότητα του συλλόγου μας.

Οι σημαντικότερες διακρίσεις ήταν:

Πεσιρίδου Ελισάβετ                       1η           στα 100μ με Εμπόδια

Γιαννοπούλου Κων/να                  1η                  στα 800μ

Γκούσιν Τατιάνα                              1η              Ύψος

Τσούγιας Δήμος                               3ος                στα 110μ με Εμόδια

Καραλής Εμμανουήλ                     3ος           στο Επί Κοντώ

Καραγιάννη Αναίς                          3η            στα 100μ με Εμπόδια

(Πεσιρίδου,Παπαχρήστου,

Τσιουτσιουμάνου,Σπίνου)           2η            στα 4χ100

(Γιαννοπούλου, Δαμουρά,

Παπαχρήστου,Κιάφα)                   3η            στα 4χ400

 

Θερμά συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες, στους αθλητές και στους εξαίρετους προπονητές μας, που διατήρησαν ψηλά τον σύλλογό μας, για άλλη μια χρονιά.

20.6.17_patra_3 20.6.17_patra_2 20.6.17_patra_120.6.17_PATRA_TSOUGIAS 20.6.17_PATRA_SKYTALODROMIA 20.6.17_PATRA_SKYTALODROMIA.1 20.6.17_PATRA_RETZIOU 20.6.17_PATRA_PESIRIDOU 20.6.17_PATRA_PAPACHRISTOU 20.6.17_PATRA_PANAGIOTOPOULOU 20.6.17_PATRA_PANAGIOTOPOULOU.1 20.6.17_PATRA_NTOUNI 20.6.17_PATRA_MARKOU 20.6.17_PATRA_MANOUSOU 20.6.17_PATRA_LOGOTHETIS 20.6.17_PATRA_KORENEVA 20.6.17_PATRA_KAROUSOS 20.6.17_PATRA_KARALIS 20.6.17_PATRA_KARAGIANNI 20.6.17_PATRA_GOUSIN 20.6.17_PATRA_GIANNOPOULOU 20.6.17_PATRA_DAMOURA 20.6.17_PATRA_CHALKIADAKI

Τα νεα σε κατηγορίες